KONST / Litografier / Färglitografi 3011059
nr 301 1059
Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige, signerad 271/360, 43x60
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 februari 2004
250 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr